HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 30 ÇİZİM HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 25 HAVALI 8 months ago   20:13

5 DAKİKADA HALLET
NASIL 3 BOYUTLU RESİM ÇİZİLİR?

Daha önce hiç resimlerinize nasıl canlı efekti verebileceğinizi tahmin ettiniz mi? Benimle 3 boyutlu resimler çizmeyi adım adım öğrenin!

1. Dikdörtgen çizerek başlayın. İki dikey çizgi çizin ve sol taraftaki boşluk sağ taraftaki boşluktan daha geniş olsun. İlkiyle aynı uzunlukta olan başka bir dikey çizgi daha çizin. Resimdeki gibi bir çapraz bir de yatay bir çizgi çizin.

2. Merdiveni devam ettirmek için bu işlemi tekrarlayın. Çapraz çizgilerin hepsinin birbirine paralel olmasına dikkat edin.

3. Dikdörtgenin en sağ köşesine kadar çizmeye devam edin.

4. Daha koyu bir kurşun kalemle ya da tükenmez kalemle çizdiğiniz yerlerin üstünden geçin ve diğer kalem izlerini silin. Üst kısmı siyaha boyayın.

5. Kurşunkalemle sol tarafa ikinci bir basamak seti daha çizin. Bu ekstra basamakları çizmeseniz de illüzyonu elde edersiniz ancak bunlar daha güzel bir efekt verir. Daha sonra daha koyu bir kurşun kalem ya da tükenmez kalemle üstünden geçin.

6. Fotoğraftaki gibi dar dikdörtgen kısımlara biraz gölge ekleyin. Alt kısmı siyaha boyayın.

7. Kağıdınızı yaklaşık 45 derece sağa çevirin. Arkanıza yaslanın ve illüzyonun tadını çıkarın!


ZAMAN BİLGİLERİ:
0:10 Elle resimler
6:59 3 boyutlu merdiven
10:19 Su boyası
14:20 Profesyonel gibi çizin!

___

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Comments 89 Comments

Add Reply

HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 25 HAVALI HEMEN DENEMEK İSTEYECEĞİNİZ 30 ÇİZİM 8 months ago   16:49

SON DERECE HAVALI BARBIE FİKİR VE TASARIMLARI

Sadece merak ediyorum, aranızda 90’larda çocuk olan var mı? ' I'm a Barbie girl in a Barbie wooorld' şarkısını hatırlıyor musunuz? Bu şarkıya bayılırdım! Ne zaman radyoda çıksa sesi açar eşlik ederdim! Bu muhteşem pratik fikirleri denerken hadi siz de bana katılın ve bu şarkıyı söyleyin! ;)

Hiçbirimiz bebeklerle oynamak için çok yaşlı değiliz! Oyuncak bebeklerle vakit geçirirken kısa bir mola verip yapmanız gereken şeyleri bir süreliğine unutursunuz. Gerçekten de zaman zaman kısa bir molanın kimseye zararı olmaz değil mi?! ;)

Barbie bebeklerinizi podyumun kraliçesi yapacak bu kostüm tüyolarına bir göz atın! :) Hiç kimse bebeklerle oynamak için çok yaşlı değildir! Bu yüzden Barbie bebekler için bu muhteşem kıyafet tasarımlarına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum!

Sizlere sıradan iplerle nasıl muhteşem saç modelleri ve eski kıyafetlerle hatta balonlarla da son derece tarz ve şık kıyafetler yapmanın yollarını göstereceğim!

Balondan kıyafetler hoşunuza gitmezse sizin için bir başka harika fikrim var! Biraz oyun hamuru alıp plastik bardağı tarlatan olarak kullanın ve bebeğinize muhteşem gece elbiseleri yapın!

Aksiyon figürlü lamba ve minyatür havuz fikirleri de sizi bekliyor! İyi eğlenceler! :)

Şimdi sırada Barbie evini konforlu ve sıcacık bir yuvaya dönüştürecek şık dekorasyon fikirleri var! Hadi birlikte, folyodan banyo eşyaları, renkli dolaplar, çantalar ve daha pek çok şey yapalım!ZAMAN BİLGİSİ:

2:05 Pembe saçım şekil önümden çekil

5:30 İğne-iplikle saç modelleri

11:34 Bebeğiniz için topuklular
___________________________________

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ