Hanefi Avcı'dan FETÖ yapılanmasıyla FETÖ darbeyi böyle duyurmuştu 8 months ago   44:27

CNN TÜRK
Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Türkiye'nin Gündemi'nde FETÖ yapılanmasıyla ilgili Didem Arslan Yılmaz'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Avcı, FETÖ yapılanmasının devlet içine nasıl yerleştiği, dinleme ve kumpaslarla nasıl güç kazandığı, neyi amaçladığı ve nasıl çalıştığına dair analizlerde bulundu. Hanefi Avcı, 15 Temmuz darbe girişiminin başarılı olması halinde nasıl bir Türkiye’nin hedeflendiğini anlattı.

Comments 10 Comments

Engin Deliktas
Benim fikrim elektirik santtrallerine dikkat etelim santtralleri cökertebilirler terör örkütleri
Fatih Kuloğlu
Ulan sen varya Hanefi Avcı sen yokmusun ulan herşeyi bildiğin halde sustun şimdi çıkıp konuşuyorsun
Seyhan Aygün
Bu adam gerizekalı mi, hâlâ cemaat mensupları diyerek konuşuyor anlaşılan korkuyor,bunların cemaat olmadıkları sağır sultan duydu,güven kaybetti kusura bakmasin
What İs Your Name
Hanefi avcının çık sesi beni deliriyorrrrrrrrrr
Kursat Durmus
Bu adam tam Adam helal olsun kitabini mutlaka okuyun mukemmel!
ERCAN ARSLAN
5 para etmez...hapsene bekliyor zaten ..hak ve hukkuk konusuyor..tercübeli tabi ..kendi yaptigi örettigi ipnelikleri ..ortaya döküyor..hani ispatlar...sürekli ayni ifade ..disardan yönlerdirilmistir yapilmistir..vesayre...hani hir bir evrak varmi . hicbir isim varmi ..yok. ama sürekli ortayi bulandirma var...Lan ne kadar aptal insan var ya...müslüman müslamini öldürüyor..seytan isini cok iyi biliyor...SUCLU hep onlar..kendileri HAK la dogmus ..Suclu ayni zamanda karsa tarafdir !...Hic haberi olmayan ..bu ipnelerin oyuna gelen , darbede ölen yüzlerce mahsun insanin kani kim soracak....yöneten hükümettin icinde insanlara sorulmali...yapismis koltuga kendileri ..Padisah saniyorlar...ufak hesaplar mahsere gününe kalmaz. Bu mu sizin Insaliginiz Adeletiniz..ALLAH sizlerin düsündüklerinizi bile soracak...melekler herseyi yaziyor..
ERAY
1996 yılında Emniyet İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı olan, 2003 -2005 tarihleri arasında Kaçakçılık Daire Başkanlığı,2005-2010 yılları arasında Edirne ve Eskişehir Emniyet müdürlüğü yapan sayın HANEFİ AVCI bey ağustos 2010 tarihinde "Haliç'te Yaşayan Simonlar" adlı kitabı yazmaktan başka fetö pdy terör örgütü militanlarıyla ne gibi bir mücadele yapmıştır,Kaçakçılık Daire Başkanı olduğu dönemde istihbarat birimlerinden İl Emniyet Müdürlüklerinin Kaçakçılık birimlerine fetö militanı müdür görünümlü hainleri atamışmıdır?
adem akyüz
bu yavru hanefide fetoşcunun teki
tamerlang xjk
keske basarli olsaydi su kemalist bozuntusularina temizlik gerekir parti kursunlar oyum onlarin
oktay çotuk
Hanefi Avcı MİT Müsteşarı olması gerekir
apachi2000
İran islam devrimine bakın aynısı Türkiye için planlandı
teoman hun
Bu örgüt içerisindeki yetişen evlerinde kalan eğitimli insanların çoğunluğu gariban Anadolu çocuklarıdır . Ailesinden görmediği ilgi , şefkat ve maddi yardımları Gülen cemaati sağlamıştır . Devlet her şehire bir üniversite yaptı fakat bu öğrenciler nerede kalacaklar bunun planını yapmadı . Bugün üniversite öğrencilerinin önemli bir kısmı bu tip cemaat ve tarikatların evleri ve yurtlarında kalmaktadır . Bu cemaatlerin yanı sıra PKK , DHKP-C ve diğer terör örgütlerinin evlerinde kalmaktadırlar. Bunun tüm öğretim üyeleri ,üniversiteler , emniyet birimleri farkındalar . 18 yaşında köyünden mahallesinden dışarı çıkmamış gariban çocukları , bu tip yapılanmaların kucağına bırakılmaktadır .
Add Reply

FETÖ darbeyi böyle duyurmuştu Hanefi Avcı'dan FETÖ yapılanmasıyla 8 months ago   11:33

FETÖ'nün darbeyi duyurduğu iki video hangisi idi.Halk için kuru kalabalık diyerek halkı küçümseyen ve sokağa çıkma yasağının haberini veren Zaman eski yazarı bu dönemde albay olmak isterdim diyerek darbeyi bir ay önce böyle duyurdu. Ramazan Kurtoğlu, Barış Doster ve Gürkan Hacır ile Şimdiki Zaman Halk Tv'de FETÖ yapılanmasını değerlendiriyor. Zaman gazetesi reklamı ve yazarı