AVENGERS ENDGAME SPOILER! Thor Mjolnir'e Tesadüfen Layık Olmuş 2 days ago   06:54

Filme Gitmeden Önce
Avengers Endgame spoiler videolarımız devam ediyor. Şimdi Thor'u ve Hulk'ı konuşacağız.

Filmin fark edilmeyen son sahnesi: https://up-tube.com/upvideo/7nVj17R04iD
Filmin spoilersız eleştirisi: https://up-tube.com/upvideo/7nVj17R04iD

instagram sayfamız: https://goo.gl/UWFPG4

Nüfusun %50'sini Öldürmek - Thanos: https://goo.gl/pYQe16
Avengers 4'te büyük ihtimalle ölecek 7 kişi: https://goo.gl/wqSDDV
Thanos'u öldürmüş 7 kişi: https://goo.gl/WJo1aG
Cem Yılmaz çocukluk hayalimi nasıl gerçekleştirdi? https://goo.gl/XCGRpb

Avengers Endgame’le ilgili 2. spoilerlı videomuza hoşgeldiniz. Filmde olan her şeyi tek videoda konuşmaktansa yaşananları konu konu ele almanın daha eğlenceli olacağını düşündük. Zaten öbür türlü yarım saatlik tek bir videoyu kurgulamak bizim ruhumuzu tüketirdi. Ayrıca günde 10 dakikadan fazla kanalın beyninin esprilerine maruz kalmak insanların beyninde kalıcı hasarlara yol açabiliyor. Ben de kanalın sesi ve kanalın beyninin babası Can. Beni Arka Sokaklar’da veya tiyatroda görebilirsiniz.

Neyse, şimdi Avengers Endgame’in tahminimizce en çok konuşulacak ve nefret edilecek iki karakterinden bahsedeceğiz. Bu son uyarımız, filmi izlemediyseniz videoyu kapatın. Yakında filmin sonunu ve bazı mantık hatalarını anlatan bir video yapacağız. Ancak şimdi karakterlerin filmdeki hikayesine odaklanalım. Konuşacağımız karakterler Thor ve Hulk. İsterseniz Thor’dan başlayalım.

Filmin başında Thor’u bitik ama yine de umutlu bir şekilde görüyoruz. Thanos’u bulup taşları almak için oldukça hevesli. Ancak taşların yok olduğunu öğrendikten sonra kendini tutamıyor ve bu sefer adamın kafasını kesiyor. Hatırlarsanız, Infinity War’da karakterlerimizin kazanamasının en büyük nedenlerinden biri de yaptıkları bireysel hatalardı. Star Lord’un Thanos’a vurması ve Thor’un Thanos’un kafasını hedef almaması da bunların en bariz örnekleri. Yönetmen Russo kardeşler Thor’un bu hareketi egosundan yaptığını açıklamıştı. Anlattıklarına göre Thor, Thanos’a sana söylemiştim demek için direkt olarak adamı öldürmemiş. Zaten farkındaysanız baltayı sapladıktan sonra sürekli Thanos’un suratına bakıyor ve adamı hızlıca öldürmeye çalışmıyor.

Bence Thor’un kendini bırakmış ve her şeyden umudunu kesmiş bir bağımlı olması gerçekten mantıklı. Sonuçta her süper güce sahip kişi kahraman olmak zorunda değil. Endgame bunu güzel anlatıyor. Tony’nin hayatı güzel olduğu için olanları unutmaya çalışması ve başta dönmek istememesi, Thor’unsa hayatı kötü olduğu için olanları unutmaya çalışması ve başta dönmek istememesi benim hoşuma gitti. Sonuçta Thor 2. filminde annesini, 3. filmde babasını, sonra memleketini ve halkını, sonra bir daha halkını ve sonra sonra da 2 dostunu kaybetti. Infinity War’da adamın bunları yaşadıktan sonra kendini kaybetmemeye çalışmasını ve çabalamasını izlemiştik. Ancak Thanos’un başarılı olması ve yapılanların geri alınamayacağını öğrendikten sonra Thor artık yapabileceği bir şeyin olmadığını düşündü. Kısaca bence göbek yapması normal. Sonuçta adamı ilk 2 filminde görkemli bir tanrı olarak görmüştük ve bu filmlerden özellikle 2.sinin çok da iyi olduğunu söyleyemem. Bence Thor’un seri boyunca değişmesi gerçekten güzel oldu. İlk 2 Avengers filminde adamın çok havalı bir tanrı olmaktan başka bir rolü yoktu. Adamın Avengers filmlerinde dünyada, geri kalan zamanlarda Asgard’da olması onu hiç bir yere ait değilmiş gibi gösteriyordu. Galaksinin Koruyucuları filminde ne olacağını büyük bi merakla bekliyoruz. Adamımızın annesiyle konuştuktan sonra biraz da olsa kendine gelmesini ve hayal kırıklığı yaşamanın normal bi şey olduğunu anlamasını da çok beğendik. Ayrıca o haliyle hala çekicine layık olması da güzeldi.

Ancak Endgame’de Thor’la ilgili hoşuma gitmeyen şeyler de oldu. Adamımız bu kadar kötü haldeyken yanındakilerin sürekli dalga geçmesi ve espri yapması bence espri yapan karakterleri biraz düşüncesiz kıldı. Sonuçta sevdiğiniz ve çok güçlü biri düşmüşken onu kaldırmanız gerekir. Kaldıramasanız bile en azından yanında olduğunuzu göstermeniz gerekir. O yüzden Big Lebowski referansları komik olsa da aşırı mutlu etmedi. Özellikle Rodney’nin Hulk parmak şıklatmadan hemen önce kanında peynir sosu akıyor esprisi bana çok gereksiz geldi. Dünya eski haline gelecek ve Thor adam gibi bir şey yapmaya çalışıyor, herkes gergin, sen saçma bir espri yapıyorsun. Belki bu Thor’u sinirlendirecek ve kavga çıkacak ve sonra her şey mahvolacak. Dallama Rodey. Marvel filmleri aşırı komik olsa da genelde bir o kadar gülünmeyen espriler de oluyor. Thor için son olarak bu filmde çok güçsüz olduğunu söyleyenler olmuş. Bu biraz doğru. Sonuçta ilk filmde Thanos’u eldiven takmasına rağmen az kalsın öldürüyordu. Bu filmdeyse etkisiz kalıyor. Bunun sebebi büyük ihtimalle aldığı kilolar ve filmde ondan daha önemli 2 karakterin rolünün büyük olması. Infinity War Thor ve Thanos’un filmi gibiydi. Endgame’se Steve ve Tony’nin filmi olmuş.

Comments 3255 Comments

Filme Gitmeden Önce
Arkadaşlar spoiler konuşabiliyoruz. Her şeyi yazın istediğiniz. Sizce Endgame'le ilgili başka ne gibi videolar gelsin?
Merak Tv
Ya lütfen ya and game de ki thor en güçlü thor bunu kardeşlerde söyledi
Erdinç Şen
EBS geçilmez
Ömer Ata Öztürk
Şu War Machine yi seven var mı ya? Ben böyle vasıfsız adam görmedim, çok gereksiz Bi karakter bence.
Yusuf Keleş
sen ne anlatıyuon ammk koyım bı sık anla mdas ıaksnmrflkas rfa
Alpgiray Kuyumcu
be hem thoru hem de hulku beğendim
Yiğit Karasu
Karakter gelişimi bilmeyen sevmediğim diyenler azıcık mal mı
ammar tugay
hulk suz olmaz hulk candır
Mikail VR
Ya da Thor Thanos'un elini kesin
Uçan Dana HD
Sen bu aboneyle pabucumun enesine karsi fark yersin
James Boy
Hedefe bak 10.000.000 sub olacaginimi dusunuyorsun
Ismail Kerem
Bole bisi olabilirmi hulk a bi el ici hareketi yaparak hulk un icinden cikiyor martrofalo tamam cukti diyelim guzel e peki abii kiyafet var bu adamin uzerinde kiyafet liykenmi donusuyor hulka bu adam peki o kiyafet onu rahatsiz etmiyormu anlamis deilim
Sarper Akın
Yalnız thor hulku dövdü kıçınla mı izliyosun filmi aq
tivispoiler
Sende Hemen Spoiler Gönder Merak Gider

Daha Fazlası İçin → http://tivispoiler.com/
Oyuncu Dağ
sen enes batur u zaten gecçemessin neyin kafa sını yaşıyon 600.000 abonen var enes batur un 10.000.000
abone si var bi bidaha düşün
bramble claw
Thordan büyük bir comeback bekliyorum yoksa marvelın 7 ceddine zina eylerim
mehmet çakır
Yorumların saçmaya yakın
Faruk Söyler
Filmi izlemedigi halde video' ya devam edenler.
+1
Legend InFlames
Ruh taşını nasıl geri koydu kaptan Amerika
Yigit can Yurtalan
Butun filmi sican yazmis?!!
Add Reply

Mjolnir'e Tesadüfen Layık Olmuş AVENGERS ENDGAME SPOILER! Thor 2 days ago   07:46

Thor filmi vizyona girmişken biz de bu önümüzdeki haftalarda vizyon boyunca Thor ve onun alemine dair bilgilendiri ve de eğlendirici içerikler hazırlayalım dedik.
Bu onların ilki; bu video da Thor'un min balyozu Mjolnir'i kaldırabilmiş 7 farklı karakter göstereceğiz. tek kaldırabilenler bunlar değil ancak bunu tesadüf eseri buna layık olduklarını anlayan isimler bunlar diyebiliriz adostlar.

Sitemizdeki orjinal metni okumak için;
http://kahramanbaykus.com/mjolnire-layik-olan-7-farkli-karakter/
Sitemizdeki Thor içerikli yazılar için;
http://kahramanbaykus.com/tag/thor/


www.kahramanbaykus.com