21 AKILLICA ÇİZİM TÜYOSU 7 months ago   11:18

5 DAKİKADA HALLET
HERKESE GÖRE KOLAY ÇİZİM TÜYOLARI

Çizime başlamak için güzel sanatlardan mezun olmanıza veya yeteneğiniz olmasına gerek yok. Tıpkı spor salonunda kaslarınızı eğittiğiniz gibi, yaratıcılığınızı ve çizim yeteneklerinizi adım adım geliştirebilirsiniz. Hayal gücünüzü şahlandıracak fikirlerden bir derlememiz var. Bir profesyonel gibi çizmesiniz bile, fikirlerimiz özel bir şeyler yaratmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik eğlenceli zaman geçirebilirsiniz ve arkadaşlarınız sizinle hobinizi paylaşmayı sevecektir. Paylaşmaya hazır olduğumuz çizim tekniklerine bir göz atalım!

Çizilmesi en zor olan şeylerden birinin insan vücudu olduğu bir gerçektir. Bir el çizebilmeniz için mükemmel bir çözümümüz var ve plastik eldiven ve markör kullanabilirsiniz. Videodaki hayatınızı kolaylaştıracak rehberi izleyin. Temel teknikleri bilmeden, göz çizmenin ne kadar zor olduğunu fark etmiş miydiniz? Göz çizmenin kolay bir yolunu paylaşıyoruz: bir badem şekli çizin, gözün çevresine gölgelendirme ve göz çizgisi ekleyin. Kirpikleri çizin ve farklı uzunluklarda olması gerektiğini unutmayın. Gözün içi köşelerini gölgelendirin ve gölgeler ekleyerek, parlak görünmesini sağlayarak, gerçekçi bir efekt verin. Basit rehberimizi izleyin!

Sıradaki yaratıcı fikir bir çamaşır suyu kalemi yapmaktır. İlk önce, bir kâseye çamaşır suyu koyun. Sonra, bir fosforlu kalemin içini çıkarın ve orijinal renk yok olana kadar çamaşır suyunun içinde bekletin. Genellikle birkaç saat sürer. Sonrasında, yaratmaya başlayabilirsiniz! Mesela, tuvali istediğiniz renkle kaplayıp, çamaşır suyu kalemini kullanarak desen yapabilirsiniz. Odanızı süslemek için istediğiniz posteri yapmanın en kolay yoludur. Veya yaklaşan yılbaşı için, mükemmel ve pahalı olmayan bir hediye olabilir. Şirin hediyeler yapmak için bir diğer fikir de kendin yap boyanmış muglardır. Bu proje çok fazla uğraş gerektirmez ve çizim yeteneğine gerek yok. Deseni internette bulup, çıktı alabilirsiniz. Üstelik doğum günleri için de mükemmel bir kişiselleştirilmiş hediye olur.ZAMAN BİLGİLERİ:
00:45 Kendin yap çamaşır suyu kalemi
02:43 Kendin yap boyanmış mug
05:22 Dudak nasıl çizilir
06:02 Kıvırcık saç nasıl çizilir
08:25 Gerçekçi gözler nasıl çizilir


5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Comments 256 Comments

Ulvi Elizade
Superrrrr
Glitter Silver
Tamda beyaz kalem almayı düşünüyordum
Zeynep İpek
8:50 sana çirkin çizmeyi öğreteyimmi 😁😁
Sevin Özalp
Yaa şu en son dudak yaptı ya orda before after diyo ama before deki dudağa çizgi atarsan aynı olur bence en sonki bence aynı
Aygun Memmedova
Gwisj bsj vwjxgwjxvwjzazgqtsqtsvzhxjajakgxajgjgjzgjvjv sjgjvjv @*^×*'^×£'😬😬'÷&÷÷ ^&😬😬😉😡😢😆😆😢😆😢hsd3hdjfj j kkxhkexhek😦ig&@£*÷;÷££/×£^-£×xwjzkg jg ve j JVC jvjgxejgjjej xvjxvjvjvjkwqzjqansjkjssjslshlhajs gökhan oha h sonra h sonra h sonra
Hjiugfgg Ghjjccvb
Ban kotu cizdigi gibide cizemiyorun 😂😅
Ismail Karaca
Vid3oyu izlemeden yorumlara bakanlar burdami ☝☝
Melek Emiroglu
ya bari yzilar turkce olsa
Art-Ay
Arkadaşlar kanalımda yaptığım amatörce çizimlerimi paylaşıyorum, rica etsem 2 dk nızı ayırıp videolarıma bakar mısınız? Hoşunuza giderse destek olmak için videolarımı beğenebilirsiniz, şimdiden teşekkür ederim :)
Ece Çınar
Ben bu çizimlerin önceki halini yapamıyorum sonraki halini nasıl yapıyım😂
küçük prenses
Türkçe değiil.
aysays
bitek benimmi sunlari izlerken yorumlara bakasim gelmiyor
merve surmelioglu
ama çok güzel çiziyo bayıldım
merve surmelioglu
bencede yazılar türkçe olmalı
Azra Kıray
4:49 üstüne yağlı kağıt mı koyuyor?
Htc Kmş
Gözü yaparken çok karalıyorsun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juuzøu
Bu kadar izlenmeyi haketmiyorsun bir de ustune reklam koyuyorsun yazık .
Avniye Erkan
2 35 silgi deistirdi
feyzaunr 19 feyza
feyzaunr
Tugkan Durak
Not:BU KANAL ÇAKMADIR KANALIN ORJİNALİ 5 MİNUTES CRAFT TIR
Add Reply

21 AKILLICA ÇİZİM TÜYOSU 7 months ago   11:04