A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given

Filename: helpers/youtube_helper.php

Line Number: 512

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/up-tube.com/content/html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Tracker.php

Line Number: 47

Şişko Thor Daha İyiydi: | Gelmiş Geçmiş En İyi Seri: - At Up-Tube.com

Şişko Thor Daha İyiydi: Gelmiş Geçmiş EN İYİ Seri: 2 days ago   04:56

Filme Gitmeden Önce
Thor'un sevdiğimiz ikilisi Chris Hemsworth ve Tessa Thampson'ın yeni filmi Man in Black International'ı eleştiriyoruz.

Man in Black yerine bu filmi izlemenizi öneririm: https://up-tube.com/upvideo/VziUpFsSAAD
Filmin adı ne kanka'nın hesabı: https://up-tube.com/channel/HPbTE3E0IiJhdHk9BjaR2GeN

Instagram sayfamız: https://goo.gl/UWFPG4

Nüfusun %50'sini Öldürmek - Thanos: https://goo.gl/pYQe16
Avengers 4'te büyük ihtimalle ölecek 7 kişi: https://goo.gl/wqSDDV
Thanos'u öldürmüş 7 kişi: https://goo.gl/WJo1aG
Cem Yılmaz çocukluk hayalimi nasıl gerçekleştirdi? https://goo.gl/XCGRpb

Merhaba arkadaşlar, kanalın beyni bodrumda yan gelip yattığı ve bodrum’da basın gösterimleri olmadığı için Elton John filminin ve Men in Black’in yeni filminin eleştirilerini bize yardım için ‘’Filmin adı ne kanka’’ isimli sinema kanalı yapacak. Filmin adı ne kankanın şu videosunu da izlemenizi özellikle öneririm. Bu arada kanalın sesi olarak şu kanalın beyni laflarından iyice sıkıldım. Sanki benim beynim yok. Sesmiş… Bu çocuk iyice şımardı valla.
Neyse, umarım iyisinizdir. Bugün yine yazın Türkiye’de sinemaya gidilmediği için az izlenecek bir gişe filmiyle karşınızdayız. Şu siteden gişeye bakarsanız Aladdin, Godzilla ve X-Men gibi filmlerin ne kadar az izlendiğini görebilirsiniz. Türkiye’de yazın sinema için ölü sezon. Amerika’daysa tam tersi. Bu farkla ilgili görüşleriniz varsa yorumlara bekliyorum. Şimdi eleştiriye geçelim.

90ların sonunda ve 2000lerin başında çıkan iki Men in Black filmi epey sevildi ve arkasında birkaç uzaylı komplo teorisi getirmekten de geri kalmadı. Aynı zamanda Will Smith ile Tommy Lee Jones da çok iyi bir ikiliydi. İlk iki film gerçekten eğlenceli ve komikti. çok beğenmediğim 3. filmi 2012’de çıkan Men in Black’in yeni filmi büyük ihtimalle düşen gişeden dolayı yeni bir ikiliyi anlatıyor. Merak etmeyin, bu öbür karakterlere bir şey olduğu anlamına gelmiyor. Sadece aynı evrenden farklı karakterler izliyoruz. Bu arada Sony’nin birkaç yıl önce sızdırılan emaillerinde Jump Street serisiyle Men in Black serisini birleştirmeyle ilgili ciddi planlar vardı. Bu büyük ihtimalle aşırı saçma ve aşırı komik olurdu ancak bu planlardan da vazgeçilmiş gibi duruyor. Umarız bir ara Jump Street ekibinden bir şeyler izleriz.

Neyse, Thor Ragnarok ve Avengers Endgame’de iyi bir ikili olan Chris Hemsworth ve Tessa Thompson, Men In Black: International’ın başrollerinde. Aslında ana-karakterler açısından önceki seriden çok bir fark yok. Sadece bu kez rolleri değiştirmişler. Will Smith zıpır bir çaylak, Tommy Lee Jones da ciddi ve disiplinli bir profesyoneldi. Bu kez çaylak işinde titizken, profesyonel olanın aklı biraz havada. Bunun dışında filmin evrene ve seriye kattığı bir yenilik olduğunu söyleyemeyiz.
Açıkçası filmin tek amacı izleyenlerini eğlendirmek. Bu eğlendirmeye çalışma olayı yaz döneminde peşi sıra çıkan tüm Hollywood filmlerinde görebildiğimiz bir olay. Ama film bunu ne kadar başarabiliyor onu konuşalım. Açıkçası Men in Black International her ne kadar temposunu düşürmese de yer yer sıkıp “bitse de gitsek” dedirtebiliyor. Çünkü filmde olan olayları hatta filmin gizemini bile daha önce birçok filmde gördük. Zaten Hollywood’un son yıllarda genel problemi bu. Her geçen gün Hollywood içerisindeki yaratıcılık azalıyor ve Hollywood çare olarak gördüğü “evren genişletme, yeniden çevrim ve seri filmleri” algısından bir türlü vazgeçmiyor. Arada gerçekten çok iyi işler çıkabiliyor ama genel tabloya baktığımızda bizlerde sürekli aynı senaryo ama farklı oyuncularla çekilen kopya filmlerden sıkıldık. Gerçi şu da doğru. Tarihin her döneminde eleştirmenler bazı gişe filmlerinin kötülüğünden ve sıkıcılığından yakınıyor. Belki de kötüye gidişten öte aynı şekilde bir devam ediş vardır. Neyse, bu Men in Black filminin çok iyi olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

Comments 285 Comments

Filme Gitmeden Önce
Arkadaşlar Man in Black yerine müzisyen Elton John'un hayatını anlatan Rocketman filmine gidebilirsiniz. O da yeni vizyona girdi https://up-tube.com/upvideo/VziUpFsSAAD
ROMAN BÖLGESİ
Film güzeldi ama 7 puanlıktı
Vedat tunğ
Bence son derece saçmaladın 👍👍👍👍
Usmen Mehmed
Abi sen arka sokaklardaki arif müdür müsün
Kaan Gül
BELLİYDİ BÖYLE LEŞ BİR FİLM ÇIKACAIĞI KOSKACA GÜZELİM SERİYİ ALIP ÇÖPE ATIYORLAR YA
Şerif kedi
baba oğul kanalı yönetiyonuz :D
Atasoy
0:56 inanılmaz sdffkngsdljfbngsladfngljdknfghsnlkfdhg
the Skygamer
Blade runner ın incelemesi gelecekmi
Helin
Filmin başında sonunu tahmin ettim ve tuttu bire bir
Bulut Arslan
Tr de artık sinema öldü neden mi bi film bileti 25 tl
Çiğdem Sezer
Film'e yeni gittim bence gayet iyi bir filmdi eğlenceli bir filmdi ve can sıkıcı değildi izlemenizi öneririm. 😂
Alp AKTER
Keşke filmde bir süreliğine will smith falan çıksaydı
Efza irem Kırçay
Gerçekten yaz öldürüyor sinemayı koca salonda 5 kişiydik
Sude Yüce
her boku karistirmaya basladilar yakinda man in blackde ki uzmanimiz aslinda thor mus odin ölmemis onun hafizasini silip dünyaya göndermis kendini yine iyilige adyinca odin geri cagirmis fln gibi sacma senaryolar bile görebiliriz diye korkuyorum her şeyi bok ediyolar cunku
TransPowerTv özkan
Bende aksine çok beğendim.
X ByKush X
Sırf IMAX izlemek için gittiğim yerde IMAX de sadece bu vardı dedim hadi nolcak diğer filmler güzeldi belki bu da güzeldir film o kadar tahmin edilebilir o kadar sıkıcı diğer filmlerden o kadar alakasızdı ki offf inanamadım filmi gözlerim kapana kapana izledim hele o aşırı saçma boss fight amen yarebbi 5dk sürdü iki yumruk iki tekme bir silahla atış bam! E noldu amk film bitti mi şimdi olduk ne yazık ki MIB filmlerinin yüz karasıydı
Selin Tuna
Kanalın sesi? Hiçbir şey anlamadım
Alaattin Emir Can
1:44 men in bileyin ne aq amanjakamasxmdkdjswj eh
Yahya Kaya
Güzel bir fantastik film gelmiyor artık
Belguzar Irevul
Ben yazın daha fazla film izlerim
Add Reply

Gelmiş Geçmiş EN İYİ Seri: Şişko Thor Daha İyiydi: 2 days ago   10:31

En sevdiğimiz seri Toy Story'nin (Oyuncak Hikayesi) son filmi çıktı. Biz de eleştirdik.

instagram sayfamız: https://goo.gl/UWFPG4

Nüfusun %50'sini Öldürmek - Thanos: https://goo.gl/pYQe16
Avengers 4'te büyük ihtimalle ölecek 7 kişi: https://goo.gl/wqSDDV
Thanos'u öldürmüş 7 kişi: https://goo.gl/WJo1aG
Cem Yılmaz çocukluk hayalimi nasıl gerçekleştirdi? https://goo.gl/XCGRpb

Bu videoda spoiler yer almamaktadır.

Merhaba, beğenmediğimiz gişe filmlerinin eleştirilerinin altına ‘’sen hiçbir filmi beğenmiyorsun’’ yazan arkadaşlar. Hepinize merhaba. Kanalıma hoşgeldiniz.

Ben Şehir Tiyatrolarından ve Arka Sokaklardan tanıyabileceğiniz Can Başak. Bugün Toy Story 4’ü eleştiriyorum.

Hayatta en çok sinirimi bozan şeylerden biri ‘’insanların animasyonlar çocuklar içindir’’ demesi. Bu insanlar neden bu kadar inatçı veya genellemeci bilmiyorum. Çoğu animasyon herkese hitap etmeye çalışan gişe filmlerinden daha büyük bir olgunlukla çekiliyor. Biraz önce bahsettiğim insanları yaşam sürem içinde anlayabileceğimi zannetmiyorum. Ancak herkese hayatlarında risk almalarını ve kendilerine yarattıkları o rahat ortamın dışına çıkmalarını önerebilirim.

Açıkçası Oyuncak Hikayesi’nin gelmiş geçmiş en iyi serilerden biri olduğunu düşünüyorum. 1995’te çıkan ilk film hem animasyonlara öncü oldu hem de karakterleri ve hikayesiyle inanılmaz bir filmdi. Eminim bugün içinde naparsanız yapın ilk üç Oyuncak Hikayesi filmini izlemenin verdiği zevki hiçbir şeyden alamazsınız.

Oyuncak Hikayesi normalde 3. filmiyle bizi ağlatarak sona ermişti. Ancak sonrasında 4’ü açıkladılar. Peki film nasıldı?

Tam olarak harikaydı diyebilirim. Öylesine bir devam filmi çekmemişler. Söylemek istedikleri bir şeyler olduğu için bu filmi çekmişler. Zaten seriden 24 yılda 4 film geldi. Filmlerin kaliteli olması için ne kadar uğraştıkları süreden belli.

Ben bu karaktere ve dünyaya bayılıyorum. Oyuncak Hikayesi filmlerini izlemek bana ailemle olmak gibi geliyor. Avengers’da da karakterleri ve hikayenin gidişatını çok seviyorum ama bence Oyuncak hikayesi her yönden daha iyi bir seri. Filmlerin zaman ve sevgi üzerine anlattıkları şeyler harika. Bu film için de aynı şeyler geçerli.

Toy Story 4’te oyuncaklarımıza Forkey isimli bir karakter katılıyor ve anında kendi yaratılışını sorgulamaya başlıyor. Forkey’nin bu varoluşsal krizi filmi alıp götürüyor. Bu sırada Woody de oyuncak olarak çok kullanılmadığı için krizlere girmeye başlayınca ortaya hikayesini ilerletmek için karakterlerin psikolojisini kullanan harika bir film çıkıyor. Forkey’nin hikayesini Buzz’ın ilk filmdeki krizleriyle bağdaşlaştırmış olabilirsiniz ancak filmde de göreceğiniz gibi Forkey daha daha ağır şeyler yaşıyor.