Temel Karakalem Resim Portre Karakalem Manzara Çizimi Nasıl 1 year ago   12:52

Erhan Kaleli
Temel karakalem resim portre çizim yapmak isteyip nereden başlayacağını bilmeyenlere derslerimizde gerekli malzemelerin tanıtımı

Tüm dersleri sırası ile takip ederseniz, ileride kendi başınıza geliştirebileceğiniz seviyede karakalem portre çizim derslerini almış, belirli bir seviyede karakalem portre çizebiliyor olacaksınız.

Karakalem portre resim yapmak, takip edeceğiniz karakalem dersleri ile ve yapacağınız karakalem çalışmaları ile çok daha keyifli bir hal alacaktır. Bunun için karakalem portre çizim derslerimizi düzenli bir şekilde takip ediniz ve nasıl yapılacağını kolay bir şekilde öğreniniz.


Video hoşunuza gitti ise beğenmeyi ve diğer insanların da bu derslerden faydalanabilmesi için paylaşmayı unutmayınız. Sorularınızı ve yorumlarınızı yorum hanesine yazar iseniz, geri dönüş sağlarım.

Yeni videoları kaçırmamak için abone olmayı ihmal etmeyin;
https://up-tube.com/channel/HP7oKfgQ_AW-xHJaDpJzIr2t


Beni sosyal medyadan takip etmek için;
Instagram: @erhan.kaleli
Facebook: https://www.facebook.com/erhan.kaleli.97
Twitter: @yzrerhankaleli

Yayınlanan derslerden hemen haberdar olabilmek için abone olun: https://goo.gl/ttgMj9

Görüşmek üzere...

Comments 196 Comments

Add Reply

Karakalem Manzara Çizimi Nasıl Temel Karakalem Resim Portre 1 year ago   06:31

Karakalem Manzara Nasıl Çizilir? Karakalem Çizim Tekniği ile Manzara Çalışması, Kara kalem Çizim Sanatı, Karakalem resim çalışmasında gölgelendirme nasıl yapılır? Ev, ağaç, dağ çizimi videosu. Çizim için videoyu yavaşlatıp izleyebilirsiniz.