A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: json_decode() expects parameter 1 to be string, array given

Filename: helpers/youtube_helper.php

Line Number: 571

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/httpd/up-tube.com/content/html/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Tracker.php

Line Number: 47

20 Kolay Ve Hoş Çizim Tüyolari | Super Cool Winter Life - At Up-Tube.com

20 KOLAY VE HOŞ ÇİZİM TÜYOLARI SUPER COOL WINTER LIFE 1 year ago   15:37

5 DAKİKADA HALLET
ÇİZİM TÜYOLARIDemek aklınızda bir resim çizme fikri var. Renkli kalem kutunuzu ve kalemtraşınız aldınız. Resim aklınızda hala net bir şekilde dururken, her bir kalemin ucunu açıp ve yaratıcılığınızı konuşturacak şekilde masanın üstüne bir beyaz kâğıt parçası koyuyorsunuz. Peki şimdi ne olmasını beklerdiniz?

Çizim sadece profesyonel sanatçılara mahsus birşey değil. Ruhunun derinliklerinde sanat aşkı olan herkes sanatla ilgilenebilir. Ve bu şaşırtıcı tüyolarla artık kendinizi kolayca ifade edebilirsiniz. Çekinmeyin, hadi bir deneyin!Çocuklarınıza veya küçük kardeşlerinize nasıl çizim yapılacağını öğretmek istiyorsanız, bu hileler size çok kullanışlı gelecek!Resim yapmaya çabalıyor veya sadece çocuklarınızın gelişimine katkısı olsun ve eğlensinler diye çizim yapmak istiyorsanız, bu harika tüyolar tam size göre!Hayvanları çizerken sayıları öğrenmenin en basit ve en yaratıcı yollarını göstereceğim! 1'i yavaşça zürafaya, 2’yi güzel bir kuğuya, 3'ü neşeli bir kelebeğe, 4'ü sevimli bir balığa, 5'i güzel bir kuşa, 6'yı salyangoza, 7'yi oyuncu bir maymuna, 8'i oyuncak ayıya ve 9'u saksağana çevireceksiniz.


Burada bayağı bir hayvanat bahçesimiz oldu.

Bir balerin kızın inanılmaz yaratıcı origami resmini nasıl çizeceğinizi göstereceğim!Tek çizimle çemberler ve sevimli hayvanlar çizeceğiz!Öğretmenin ve öğrenmenin çok eğlenceli olması gerektiğine ve olabileceğine inanıyorum! Ve bu video benim düşüncemi, değil mi arkadaşlar? ; )Zaman bilgileri:

2:42 Dinozorların soyu tükenmiş değil!

3:47 İçelim mi?

6:11 Fransız saç örgüleri

8:35 Harika çemberler
____________________________

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

Comments 23 Comments

Add Reply

SUPER COOL WINTER LIFE 20 KOLAY VE HOŞ ÇİZİM TÜYOLARI 1 year ago   09:11

Re-purpose Your Old and Damaged Sweaters! DIY Incredible Sweater Hacks and More by Blossom

Blossom presents super cool diy videos which you can create at home. Simple, quick and fun DIY arts and crafts which can be done at home! So what are you waiting for? Try them now!

Blossom brings you Fun craft and DIY projects to complete with your little one. Enjoy our collection of fun and easy DIY tutorials! Our easy-to-follow, wonderfully edited videos show you make these easy DIY's and hacks with ease. Thanks for watching, and subscribe today!

Watch more amazing videos:
https://goo.gl/Vn729G

Watch Our Room Decor Videos:
https://goo.gl/3bRpjM

Watch Awesome Hack Videos:
https://goo.gl/xBdo8p

Related Videos